Menu

Kategorie

Aktualności

Nie dodano kanału RSS

Lista produktów producenta: Zettex

Zettex Europe BV powstała w 1990 r. z niemiecko-angielskiej firmy specjalizującej się głównie w rynku motoryzacyjnym. W wyniku przejęcia w 2001 r. firma rozszerzyła swoją ofertę o duży asortyment klejów, uszczelniaczy i aerozoli.


Zettex jest wiodącym producentem uszczelniaczy, klejów i aerozoli przemysłowych. Z kilkoma zakładami produkcyjnymi w Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce oraz biurami sprzedaży w Dubaju i Turcji. Zettex obsługuje główne rynki: budownictwo, budownictwo dachowe, przemysł i motoryzację. Asortyment produktów obejmuje polimery, silikony, szczeliwa i kleje poliuretanowe, pianki poliuretanowe, uszczelniacze ognioodporne, akryle, aerozole techniczne, kleje do drewna, kleje kontaktowe, kanistry ciśnieniowe i różne akcesoria.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • kartusze 310 mlbezbarwny 14,20 zł
  Dodaj
  Zettex Easy Silicon A wysokiej jakości,...

  Zettex Easy Silicon A wysokiej jakości, uszczelniacz silikonowy. Do uszczelniania połączeń i pęknięć np. w łazienkach, kuchniach, prysznicach, samochodach, łodziach i przyczepach kempingowych, balkonach, tarasach.

  14,20 zł
  11,54 zł netto
  W magazynie
 • 750 ml 18,90 zł
  Dodaj
  Zettex Gunfoam NBS pianka do uszczelniania...

  Zettex Gunfoam NBS to trwała, szybkoschnąca jednoelementowa pianka izolacyjna i montażowa do uszczelniania i wypełniania złączy, pęknięć i połączeń w budownictwie i przemyśle. Nie zawiera CFC, HCFC i HFC, jest przyjazna dla warstwy ozonowej i nie pogłębia efektu cieplarnianego.

  18,90 zł
  15,37 zł netto
  W magazynie
 • kartusze 290 mlbezbarwny 23,80 zł
  Dodaj
  Zettex MS 60 Polymer uniwersalny klej...

  Zettex MS 60 Polymer to uniwersalny klej i uszczelniacz połączeń, pozwalający na wiązanie wszystkich materiałów z wyjątkiem PE i PP. Ten wszechstronny polimer może być stosowany na dowolnej powierzchni i zaspokoi każdą potrzebę.

  23,80 zł
  19,35 zł netto
  W magazynie
 • kartusze 290 mlbiały 24,30 zł
  Dodaj
  kartusze 290 mlczarny 24,30 zł
  Dodaj
  Zettex MS Polymer 70 High Tack bardzo...

  Klej Zettex MS 70 High Tack został specjalnie opracowany do klejenia kamienia, betonu, luster, szkła, gipsu, PU, PWC, twardych tworzyw sztucznych, emalii, ceramiki, miedzi, ołowiu, cynku, cyny, aluminium, metali, stopów i stali nierdzewnej.

  24,30 zł
  19,76 zł netto
  W magazynie
 • 750 ml 18,90 zł
  Dodaj
  Zettex Pu Foam HH piana do uszczelniania i...

  Zettex Pu Foam HH to trwała, szybkoschnąca jednoelementowa pianka izolacyjna i montażowa, służąca do uszczelniania i wypełniania złączy, pęknięć i połączeń w budownictwie i przemyśle.

  18,90 zł
  15,37 zł netto
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Compare