Menu

Katalog

Włączone filtry:
  Kleje UV
  Kleje UV - Jednoskładnikowe kleje na bazie akrylowej i epoksydowej. Stosowane do szkła, metali, tworzyw sztucznych. Utwardzane promieniowaniem UV.

  Kleje UV Jest 13 produktów.

  • Klej do elektroniki - MULTIBOND 5521 jednoskładnikowy elastyczny klej akrylowy utwardzany promieniami UV; utwardza się w otwartych spoinach.  Całkowicie przezroczysty i bezbarwny...

   86,10 zł

   70,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Klejenie złącz szkło-szkło, szkło-metal oraz szkła akrylowego w budownictwie, meblarstwie, galanterii szklanej, fotooptyce oraz naprawa ubytków w szkle (naprawa szyb samochodowych itp.), zalewanie układów elektronicznych.

   102,09 zł

   83,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Jednoskładnikowy klej akrylowy UV - MULTIBOND-5522 utwardzany promieniami UV, utwardza się wyłącznie w szczelinie złącza <0,5mm. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny. Po utwardzeniu lekko elastyczny. Średnio wytrzymały mechanicznie. Do klejenia przezroczystych folii, szkła, metali, tworzyw np. w produkcji tarcz do tachografów.

   86,10 zł

   70,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Jednoskładnikowy klej akrylowy utwardzany promieniami UV, klej o dużej wytrzymałości mechanicznej - MULTIBOND-5543 utwardza się wyłącznie w szczelinie złącza <1,0mm. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny. Po utwardzeniu twardo-elastyczny. Duża wytrzymałość mechaniczna. Do klejenia szkła, metali, tworzyw w większych lub nierównych szczelinach.

   86,10 zł

   70,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Jednoskładnikowy klej akrylowy utwardzany promieniami UV o dużej wytrzymałości mechanicznej - MULTIBOND-5544,utwardza się wyłącznie w szczelinie złącza <1,5mm. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny. Po utwardzeniu twardo-elastyczny. Duża wytrzymałość mechaniczna. Do klejenia szkła, metali, tworzyw w dużych lub nierównych szczelinach.

   86,10 zł

   70,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Jednoskładnikowy klej akrylowy UV w żelu - MULTIBOND-5545, utwardzany promieniami UV, utwardza się wyłącznie w szczelinie złącza <2,0mm. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny. Po utwardzeniu twardo-elastyczny. Duża wytrzymałość mechaniczna. Do klejenia szkła, metali, tworzyw w bardzo dużych lub nierównych szczelinach.

   86,10 zł

   70,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Jednoskładnikowy klej akrylowy UV - MULTIBOND-5550 utwardzany promieniami UV, utwardza się wyłącznie w szczelinie złącza <0,15mm. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny, bardzo płynny. Po utwardzeniu twardo-elastyczny. Duża wytrzymałość mechaniczna. Do klejenia szkła, metali, tworzyw w bardzo małych szczelinach.

   86,10 zł

   70,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Jednoskładnikowy klej akrylowy UV - MULTIBOND-5551 utwardzany promieniami UV, utwardza się wyłącznie w szczelinie złącza <0,3mm. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny, płynny. Po utwardzeniu twardo-elastyczny. Duża wytrzymałość mechaniczna. Do klejenia szkła, metali, tworzyw w małych szczelinach.

   86,10 zł

   70,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Jednoskładnikowy klej akrylowy UV - MULTIBOND-5552 utwardzany promieniami UV, utwardza się wyłącznie w szczelinie złącza <0,6mm. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny, płynny. Po utwardzeniu twardo-elastyczny. Duża wytrzymałość mechaniczna. Do klejenia szkła, metali, tworzyw w niewielkich szczelinach.

   86,10 zł

   70,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Specjalny jednoskładnikowy klej akrylowy - MULTIBOND- 5581, utwardzany promieniami UV, anaerobowo lub aktywatorem Multibond-71, utwardza się wyłącznie w cienkich spoinach. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny. Wysoka wytrzymałość mechaniczna. Do mocowania współosiowego metalowych części, klejenia szkła, metali i tworzyw.

   98,40 zł

   80,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Jednoskładnikowy klej epoksydowy UV - MULTIBOND-5642 utwardzany promieniami UV, utwardza się w szczelinie złącza <0,5mm lub w otwartej przestrzeni np. wlany w formę. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny. Bardzo wytrzymały mechanicznie. Do klejenia szkła, metali, tworzyw, zalewania ubytków w szkle lub elementów elektroniki itp.

   102,09 zł

   83,00 zł netto

   Oczekiwanie na dostawę
  • Opakowanie: 50 g 92,25 zł

   Multibond-5532 jednoskładnikowy klej akrylowy utwardzany promieniami UV; utwardza się wyłącznie w szczelinie złącza <0,5mm. Całkowicie przezroczysty i bezbarwny. Po utwardzeniu lekko elastyczny. Średnio wytrzymały mechanicznie. Do klejenia głównie tworzyw sztucznych: PMMA, szkła akrylowego, PC, PA, szkła i szkła z metalami.

   92,25 zł

   75,00 zł netto

   W magazynie
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
  Compare