Menu

Uszczelniacze akrylowe

SITOL AQUATECH

2080-01-01

162,36 zł brutto

132,00 zł netto
brutto

Nowy produkt

SITOL  AQUATECH hydroizolacja i ochrona przeciwwodna wszystkich typów pokryć dachowych: dachy, okapy, rynny i rury spustowe, gzymsy, kominy a także balkony, tarasy.

  • 6 kg

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

SITOL AQUATECH to jednokomponentowa emulsja wodna na bazie elastomeru akrylowego i styrolu. Materiał produkowany w ciekłej postaci, przeznaczony jest do tworzenia elastycznych powłok uszczelniających. Po wyschnięciu zamienia się w elastyczną wodoodporną membranę.

ZASTOSOWANIE

  • Hydroizolacja i ochrona przeciwwodna wszystkich typów pokryć dachowych: dachy, okapy, rynny i rury spustowe, gzymsy, kominy a także balkony, tarasy.
  • Ochrona i impregnacja wszystkich pionowych elementów budowli: ścian fundamentowych, ścian oporowych, elewacji, ścian. • Hydroizolacja pomieszczeń mokrych (łazienki), oklejanych później okładziną ce- ramiczną.
  • Uszczelnianie starych powłok bitumicznych (z użyciem gruntowania PRIMER AQUATECH).
  • Hydroizolacja starych podłóg ceramicznych, z zastosowaniem zbrojenia między kolejnymi warstwami z tkaniny technicznej typu np. TESSUTO NT 50 lub TEXFIL NATURAL 1,0 o gramaturze 50g/m 2 .

 

RODZAJE PODŁOŻY

  • Porowate podłoża mineralne (beton, jastrych, tynk) i wykonanych wcześniej hydroizolacji z materiałów ciekłych.
  • Podłoża bitumiczne zarówno te porowate i skorodowane jak i nieskorodowane, a także nieskorodowane powierzchnie metalowe – po zagruntowaniu preparatem PRIMER AQUATECH (uwaga: podłoża metalowe mogą korodować pod wpływem powłoki z SITOL AQUTECH, dlatego zalecane jest wstępne zabezpieczenie podłoża podkładem antykorozyjnym).

 

SITOL AQUATECH to płynny materiał do wykonywania powłok hydroizolacyjnych. Produkowany jest w postaci wodnej emulsji na bazie elastomerów styrenowo-akrylowych. Można go aplikować pędzlem, wałkiem, szpachelką lub za pomocą pompy mechanicznej do natryskiwania ciekłych materiałów. Po wyschnięciu i związaniu tworzy elastyczną, wodoodporną membranę, odporną na promienie UV, czasowe oddziaływanie stojącej wody, można go stosować do hydroizolacji nowo budowanych obiektów jak i do konserwacji i remontów starych hydroizolacji. SITOL AQUATECH jest klasyfikowany zgodnie z normą EN 14891 jako wyrób nieprzepuszczający wody stosowany w postaci ciekłej pod płytki ceramiczne mocowane klejami typu C2 zgodnie z normą EN 12004. Tworzy hydroizolację typu DM O1 P. PRIMER AQUATECH to kombinacja żywic w rozpuszczalniku, która tworzy warstwę doskonale przylegającą do krytycznych, mało nasiąkliwych podłoży, takich jak stare powłoki bitumiczne, chłonne i słabe podłoża cementowe lub powierzchnie metalowe. W ten sposób umożliwia stosowanie produktów opartych na wodzie, takich jak SITOL AQUATECH. PRIMER AQUATECH stosuje się w jednej grubej warstwie aplikując materiał za pomocą pędzla lub wałka. Nie zaleca się korzystania z pracy agregatu natryskowego.

SITOL AQUATECH

Karta techniczna - Torggler SITOL AQUATECH ochrona przeciwwodna

Pliki do pobrania (0)

Napisz opinię

SITOL AQUATECH

SITOL AQUATECH

SITOL  AQUATECH hydroizolacja i ochrona przeciwwodna wszystkich typów pokryć dachowych: dachy, okapy, rynny i rury spustowe, gzymsy, kominy a także balkony, tarasy.

5 produktów w kategorii:

Den Braven Acryl-Fast ultra lekki szybki akryl szpachlowy
13,07 zł

Den Braven Akryl Lekki Szpachlowy to ultra lekki, idealnie...

PRIMER AQUATECH
53,75 zł

PRIMER AQUATECH to kombinacja żywic w rozpuszczalniku,...

Torggler Acryl 15 elastyczny uszczelniacz akrylowy
15,36 zł

Torggler Acryl 15 jest zalecany do elastycznego...

Bostik intucrylic sealant - akrylowy uszczelniacz pęczniejący
14,76 zł

Bostik Intucrylic jest wysokiej jakości akrylowym...

ACRYLAT-DICHTSTOFF
0,00 zł

Akrylowa masa uszczelniająca, nadająca się do malowania

Compare