Dostępność:Dostępny
Koszt wysyłki:od 16,50 zł
Numer katalogowy:MB141000
Kod producenta:MB141000
Kod EAN:5904257491275
Stan produktu:Nowy
Opakowanie:1kg
Multibond-14 dwuskładnikowa pasta epoksydowa chemoodporna w kolorze szarym, mieszana 10:3 wagowo/objętościowo, o średnim czasie utwardzania. Do naprawy powierzchni betonów wodoodpornych, powłok emalierskich, fugowania płytek ceramicznych w laboratoriach, pomieszczeniach warsztatowych i produkcyjnych.
Naprawa zbiorników betonowych i uszczelnianie powierzchni szczególnie narażonych na stały kontakt z agresywnymi mediami, olejami, paliwami i wodą takie jak okładziny ścienne i podłogowe w pomieszczeniach laboratoryjnych (fugowanie), okładziny zbiorników, wanien, rynien i kanałów (naprawa istniejących powłok).
Baza:żywica epoksydowa
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.