Menu

Klejenie płytek LVT

Klejenie płytek LVT

LVT czyli Luxury Vinyl Tiles - luksusowe płytki winylowe to podłoga charakteryzująca się znakomitymi parametrami użytkowymi. Płytki LVT są wodoodporne i antypoślizgowe oraz ciepłe w dotyku. Imitują drewno ale płytki LVT są znacznie bardziej miękkie o drewna. Płytki  winylowe ze względu na swoją wytrzymałość mogą być stosowane w kuchniach, łazien...

LVT czyli Luxury Vinyl Tiles - luksusowe płytki winylowe to podłoga charakteryzująca się znakomitymi parametrami użytkowymi. Płytki LVT są wodoodporne i antypoślizgowe oraz ciepłe w dotyku. Imitują drewno ale płytki LVT są znacznie bardziej miękkie o drewna. Płytki  winylowe ze względu na swoją wytrzymałość mogą być stosowane w kuchniach, łazienkach i biurach. Są łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji. Klejenie płytek LVT jest procesem prostym i szybkim.

Więcej

Klejenie płytek LVT Jest 2 produktów.

 • 18 kg 341,94 zł
  Dodaj
  Bostik Miplafix 800 - klej do LVT
  średnia ocen: 3,38   |   oddane głosy: 8

  Specjalnie dedykowany klej do LVT oraz wykładzin z gumy. Odpowiedni do wykładzin o dużych naprężeniach wewnętrznych. Nadaje się do wszystkich typów wykładzin elastycznych, m.in.: płytki LVT, wykładziny PVC homogeniczne i heterogoniczne, PVC heterogeniczne akustyczne (na piance oraz VER).

  341,94 zł
  278,00 zł netto
  W magazynie
 • 21 kg 586,71 zł
  Dodaj
  BOSTIK’S BEST - Klej do wykładzin winylowych
  średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

  Klej do wykładzin dyspersyjny doskonały do przyklejania wykładzin z PVC, CV, pokryć bazujących na poliolefinach,wykładzin gumowych do grubości 3,5mm z lekko przeszlifowaną wewnętrzną częścią, linoleum oraz pokryć tekstylnych z różnymi warstwami wewnętrznymi.

  586,71 zł
  477,00 zł netto
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Compare