Menu

Klejenie płytek LVT

Klejenie płytek LVT

LVT czyli Luxury Vinyl Tiles - luksusowe płytki winylowe to podłoga charakteryzująca się znakomitymi parametrami użytkowymi. Płytki LVT są wodoodporne i antypoślizgowe oraz ciepłe w dotyku. Imitują drewno ale płytki LVT są znacznie bardziej miękkie o drewna. Płytki  winylowe ze względu na swoją wytrzymałość mogą być stosowane w kuchniach, łazien...

LVT czyli Luxury Vinyl Tiles - luksusowe płytki winylowe to podłoga charakteryzująca się znakomitymi parametrami użytkowymi. Płytki LVT są wodoodporne i antypoślizgowe oraz ciepłe w dotyku. Imitują drewno ale płytki LVT są znacznie bardziej miękkie o drewna. Płytki  winylowe ze względu na swoją wytrzymałość mogą być stosowane w kuchniach, łazienkach i biurach. Są łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji. Klejenie płytek LVT jest procesem prostym i szybkim.

Więcej

Klejenie płytek LVT Jest 2 produktów.

 • Opakowanie: 21 kg 559,65 zł

  Klej do wykładzin dyspersyjny doskonały do przyklejania wykładzin z PVC, CV, pokryć bazujących na poliolefinach,wykładzin gumowych do grubości 3,5mm z lekko przeszlifowaną wewnętrzną częścią, linoleum oraz pokryć tekstylnych z różnymi warstwami wewnętrznymi.

  559,65 zł

  455,00 zł netto

  W magazynie
 • Opakowanie: 6 kg 136,43 zł
  Opakowanie: 18 kg 382,55 zł

  Specjalnie dedykowany klej do LVT oraz wykładzin z gumy. Odpowiedni do wykładzin o dużych naprężeniach wewnętrznych. Nadaje się do wszystkich typów wykładzin elastycznych, m.in.: płytki LVT, wykładziny PVC homogeniczne i heterogoniczne, PVC heterogeniczne akustyczne (na piance oraz VER).

  136,43 zł

  110,92 zł netto

  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Compare