Menu

Kleje poliuretanowe

Kleje poliuretanowe
Kleje poliuretanowe - Występują jako jedno i dwuskładnikowe. Stosowane do łączenia drewna, styropianu, betonu, mat, sklejki.

Kleje poliuretanowe Jest 49 produktów.

 • 6 kg 201,72 zł
  Dodaj
  Bostik PU 456 klej do wykładzin i...

  Do pokrywania podłóg z: sztucznej trawy kauczukowych w płytkach albo brytach LVT z płytek albo klepek PVC techniczne (systemy kuchni żywienia zbiorowego, wykładziny sportowe itp.) wykładziny lub trawniki syntetyczne zewnętrzne i wewnętrzne linoleum w brytach, linoleum sportowe parkiety surowe albo wstępnie lakierowane, wszystkie rodzaje Zalecany przez...

  201,72 zł
  164,00 zł netto
  W magazynie
 • 10 kg 241,08 zł
  Dodaj
  Bostik Nibofloor PU 57 A+B - klej...

  Klej do parkietu - Bostik Nibofloor PU 57 jest  klejem poliuretanowym,  dwukomponentowym  o długim czasie otwartym,  niezawierającym rozpuszczalnika do wszystkich rodzajów drewna i długości

  241,08 zł
  196,00 zł netto
  W magazynie
 • MULTIBOND 3675 - Naprawa ubytków w gumie

  Dwuskładnikowy klej PU, dzięki postaci pasty dobrze wypełnia większe spoiny. Całkowicie wodoodporny. Bardzo dobrze przylega do wielu materiałów: metali, tworzyw, szkła, gumy, kamienia, drewna itp. Stosowany do szybkich napraw awaryjnych a także w klejeniu małych elementów w produkcji i uzupełniania ubytków w twardej gumie i tworzywach.

  49,20 zł
  40,00 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
 • NIBOWOOD PK INJECT - Naprawy pływających...

  Bostik Nibowood PK Iniect klej poliuretanowy do wypełniania pustek pod parkietami i wykładzinami laminowanymi oraz naprawy pływających podłóg z parkietów i podłóg laminowanych.

  31,28 zł
  25,43 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
 • Klejenie płyt warstwowych - MULTIBOND 3101

  MULTIBOND 3101 dwuskładnikowy klej PU, dzięki półpłynnej postaci dobrze rozprowadza się w cienkich warstwach oraz dokładnie wypełnia formy. Znajduje zastosowanie w produkcji płyt warstwowych typu "sandwich", klejeniu drzwi wielowarstwowych, szkutnictwie, zabudów samochodowych, sprzętu sportowego, produkcji szczotek, pędzli i filtrów.

 • NIBOFLOOR PU 16 A+B - dwuskładnikowy klej...

  Dwuskładnikowy klej przeznaczony do wykładzin gumowych (według DIN 16852) z wyprofilowaną stroną górną i gładką lub strukturowaną stroną spodnią oraz do linoleum. 

 • Duo-mix 50ml 49,20 zł
  Dodaj
  MULTIBOND-3641 bezbarwny dwuskładnikowy...

  MULTIBOND-3641 bezbarwny dwuskładnikowy klej poliuretanowy o bardzo szybkim wiązaniu, mieszany w proporcji 1:1, utwardzający się do postaci twardej gumy, bezbarwnej lub w kolorze czarnym, oferowany w podwójnej strzykawce z dyszą mieszającą. Po utwardzeniu całkowicie odporny na wodę i inne warunki atmosferyczne.

  49,20 zł
  40,00 zł netto
  W magazynie
 • Klej montażowy - BOSTIK RAPID TACK PU

  POLIURETANOWY KLEJ MONTAŻOWY, SZYBKI W MONTAŻU, BEZ ROZPUSZCZALNIKAPrzyjazny dla kamieni naturalnych Nie zawiera rozpuszczalnika Neutralny zapach Stabilny Szybko twardnieje, posiada ekstremalnie wysoką siłę klejenia Łatwy w szlifowaniu, malowaniu i lakierowaniu Uniwersalne zastosowanie Odporny na temperatury i mróz

  28,50 zł
  23,17 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
 • Monolith PVC - klej do taśm...

  Klej Monolith PVC jest rozpuszczalnikowym klejem na bazie poliuretanu. Został specjalnie sformułowany jako produkt do odpowiedzialnego łączenia tkanin PVC i PU ze sobą (np. taśmy przenośnikowe) oraz do kompozytów wzmocnionych włóknem szklanym (GRP).

 • MULTIBOND-3670 - bezbarwny klej...

  MULTIBOND-3670 bezbarwny klej poliuretanowy o skrajnie szybkim wiązaniu, mieszany w proporcji 1:1, utwardzający się do postaci twardej bezbarwnej masy, oferowany w podwójnej strzykawce z dyszą mieszającą. Po utwardzeniu całkowicie odporny na wodę i inne warunki atmosferyczne. Obrabialny mechanicznie.

 • 1 kg 36,90 zł
  Dodaj
  MULTIBOND-3321 - jednoskładnikowy...

  MULTIBOND-3321 - jednoskładnikowy zagęszczony klej poliuretanowy o wolnym wiązaniu i niskim spienieniu, utwardzający się do postaci twardo-elastycznej pianki. Po utwardzeniu całkowicie odporny na wodę (D4), chemikalia i warunki atmosferyczne. Przeznaczony głównie do klejenia płyt warstwowych typu "sandwich" i drewna miękkiego.

 • MULTIBOND-3323 - jednoskładnikowy...

  MULTIBOND-3323 - jednoskładnikowy zagęszczony klej poliuretanowy o szybkim wiązaniu i niskim spienieniu, utwardzający się do postaci twardo-elastycznej pianki. Po utwardzeniu całkowicie odporny na wodę (D4), chemikalia i warunki atmosferyczne. Przeznaczony głównie do klejenia płyt warstwowych typu "sandwich" i drewna miękkiego.

Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Compare