Menu

Kleje poliuretanowe

Kleje poliuretanowe
Kleje poliuretanowe - Występują jako jedno i dwuskładnikowe. Stosowane do łączenia drewna, styropianu, betonu, mat, sklejki.

Kleje poliuretanowe Jest 48 produktów.

 • Opakowanie: 6 kg 192,80 zł

  Do pokrywania podłóg z: sztucznej trawy kauczukowych w płytkach albo brytach LVT z płytek albo klepek PVC techniczne (systemy kuchni żywienia zbiorowego, wykładziny sportowe itp.) wykładziny lub trawniki syntetyczne zewnętrzne i wewnętrzne linoleum w brytach, linoleum sportowe parkiety surowe albo wstępnie lakierowane, wszystkie rodzaje Zalecany przez...

  192,80 zł

  156,75 zł netto

  W magazynie
 • Opakowanie: 10 kg 241,08 zł

  Klej do parkietu - Bostik Nibofloor PU 57 jest  klejem poliuretanowym,  dwukomponentowym  o długim czasie otwartym,  niezawierającym rozpuszczalnika do wszystkich rodzajów drewna i długości

  241,08 zł

  196,00 zł netto

  W magazynie
 • Dwuskładnikowy klej PU, dzięki postaci pasty dobrze wypełnia większe spoiny. Całkowicie wodoodporny. Bardzo dobrze przylega do wielu materiałów: metali, tworzyw, szkła, gumy, kamienia, drewna itp. Stosowany do szybkich napraw awaryjnych a także w klejeniu małych elementów w produkcji i uzupełniania ubytków w twardej gumie i tworzywach.

  49,20 zł

  40,00 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
 • Opakowanie: 250g 31,28 zł

  Bostik Nibowood PK Iniect klej poliuretanowy do wypełniania pustek pod parkietami i wykładzinami laminowanymi oraz naprawy pływających podłóg z parkietów i podłóg laminowanych.

  31,28 zł

  25,43 zł netto

  W magazynie
 • MULTIBOND 3101 dwuskładnikowy klej PU, dzięki półpłynnej postaci dobrze rozprowadza się w cienkich warstwach oraz dokładnie wypełnia formy. Znajduje zastosowanie w produkcji płyt warstwowych typu "sandwich", klejeniu drzwi wielowarstwowych, szkutnictwie, zabudów samochodowych, sprzętu sportowego, produkcji szczotek, pędzli i filtrów.

  35,67 zł

  29,00 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
 • Opakowanie: Duo-mix 50ml 49,20 zł

  MULTIBOND-3641 bezbarwny dwuskładnikowy klej poliuretanowy o bardzo szybkim wiązaniu, mieszany w proporcji 1:1, utwardzający się do postaci twardej gumy, bezbarwnej lub w kolorze czarnym, oferowany w podwójnej strzykawce z dyszą mieszającą. Po utwardzeniu całkowicie odporny na wodę i inne warunki atmosferyczne.

  49,20 zł

  40,00 zł netto

  W magazynie
 • POLIURETANOWY KLEJ MONTAŻOWY, SZYBKI W MONTAŻU, BEZ ROZPUSZCZALNIKAPrzyjazny dla kamieni naturalnych Nie zawiera rozpuszczalnika Neutralny zapach Stabilny Szybko twardnieje, posiada ekstremalnie wysoką siłę klejenia Łatwy w szlifowaniu, malowaniu i lakierowaniu Uniwersalne zastosowanie Odporny na temperatury i mróz

  28,50 zł

  23,17 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
 • Opakowanie: 700 g 137,76 zł

  Klej Monolith PVC jest rozpuszczalnikowym klejem na bazie poliuretanu. Został specjalnie sformułowany jako produkt do odpowiedzialnego łączenia tkanin PVC i PU ze sobą (np. taśmy przenośnikowe) oraz do kompozytów wzmocnionych włóknem szklanym (GRP).

  137,76 zł

  112,00 zł netto

  W magazynie
 • MULTIBOND-3670 bezbarwny klej poliuretanowy o skrajnie szybkim wiązaniu, mieszany w proporcji 1:1, utwardzający się do postaci twardej bezbarwnej masy, oferowany w podwójnej strzykawce z dyszą mieszającą. Po utwardzeniu całkowicie odporny na wodę i inne warunki atmosferyczne. Obrabialny mechanicznie.

 • Opakowanie: 1 kg 36,90 zł

  MULTIBOND-3321 - jednoskładnikowy zagęszczony klej poliuretanowy o wolnym wiązaniu i niskim spienieniu, utwardzający się do postaci twardo-elastycznej pianki. Po utwardzeniu całkowicie odporny na wodę (D4), chemikalia i warunki atmosferyczne. Przeznaczony głównie do klejenia płyt warstwowych typu "sandwich" i drewna miękkiego.

 • MULTIBOND-3323 - jednoskładnikowy zagęszczony klej poliuretanowy o szybkim wiązaniu i niskim spienieniu, utwardzający się do postaci twardo-elastycznej pianki. Po utwardzeniu całkowicie odporny na wodę (D4), chemikalia i warunki atmosferyczne. Przeznaczony głównie do klejenia płyt warstwowych typu "sandwich" i drewna miękkiego.

  43,05 zł

  35,00 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
 • MULTIBOND-3332 - klej poliuretanowy o średnim czasie wiązania i dużym spienieniu, utwardzający się do postaci twardo-elastycznej pianki. Po utwardzeniu całkowicie odporny na wodę (D4), chemikalia i warunki atmosferyczne. Przeznaczony głównie do klejenia drewna twardego i miękkiego.

Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów
Compare