Menu

Chłodziwa

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Chłodziwa
  Chłodziwa mają za zadanie schładzać i chronić podczas pracy silnie rozgrzewające się na skutek tarcia narzędzia tnące i skrawające. Najprostszym środkiem chłodzącym jest woda ale wywołuje ona korozję metali. Stosując specjalne środki (chłodziwa) w postaci, emulsji olejów past można chronić ostrza narzędzi i przedłużać ich żywotność. Dotyczy to w...
  Chłodziwa mają za zadanie schładzać i chronić podczas pracy silnie rozgrzewające się na skutek tarcia narzędzia tnące i skrawające. Najprostszym środkiem chłodzącym jest woda ale wywołuje ona korozję metali. Stosując specjalne środki (chłodziwa) w postaci, emulsji olejów past można chronić ostrza narzędzi i przedłużać ich żywotność. Dotyczy to w szczególności pił taśmowych, tokarek, frezarek i wiertarek.
  Więcej

  Chłodziwa Jest 2 produktów.

  • 400ml spray 24,60 zł
   Dodaj
   MULTIBOND-8901 - Olej chłodzący do obróbki...
   średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

   Olej chłodzący do obróbki metali skrawaniem - MULTIBOND-8901 w aerozolu. Do stosowania przy wierceniu, frezowaniu, gwintowaniu, cięciu i toczeniu. Zwiększa wydajność obróbki i żywotność narzędzia tnącego. Łatwa aplikacja w mniej dostępne miejsca nawet w podczas obróbki.

   24,60 zł
   20,00 zł netto
   W magazynie
  • 250g 49,20 zł
   Dodaj
   MULTIBOND-89 - Pasta chłodząca do obróbki...
   średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

   Pasta chłodząca do obróbki metali skrawaniem - MULTIBOND-89. Do stosowania przy wierceniu, frezowaniu, gwintowaniu, cięciu i toczeniu. Nakładana pędzlem lub poprzez zanurzenie ostrza w paście. Zwiększa wydajność obróbki i żywotność narzędzia tnącego. Nie spływa.

   49,20 zł
   40,00 zł netto
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Compare