Menu

Katalog

Producent

Zobacz nasze AukcjeChłodziwa
Chłodziwa mają za zadanie schładzać i chronić podczas pracy silnie rozgrzewające się na skutek tarcia narzędzia tnące i skrawające. Najprostszym środkiem chłodzącym jest woda ale wywołuje ona korozję metali. Stosując specjalne środki (chłodziwa) w postaci, emulsji olejów past można chronić ostrza narzędzi i przedłużać ich żywotność. Dotyczy to w...
Chłodziwa mają za zadanie schładzać i chronić podczas pracy silnie rozgrzewające się na skutek tarcia narzędzia tnące i skrawające. Najprostszym środkiem chłodzącym jest woda ale wywołuje ona korozję metali. Stosując specjalne środki (chłodziwa) w postaci, emulsji olejów past można chronić ostrza narzędzi i przedłużać ich żywotność. Dotyczy to w szczególności pił taśmowych, tokarek, frezarek i wiertarek.
Więcej

Chłodziwa Jest 2 produktów.

 • Opakowanie: 400ml spray 24,60 zł

  Olej chłodzący do obróbki metali skrawaniem - MULTIBOND-8901 w aerozolu. Do stosowania przy wierceniu, frezowaniu, gwintowaniu, cięciu i toczeniu. Zwiększa wydajność obróbki i żywotność narzędzia tnącego. Łatwa aplikacja w mniej dostępne miejsca nawet w podczas obróbki.

  24,60 zł

  20,00 zł netto

  W magazynie
 • Opakowanie: 250g 49,20 zł

  Pasta chłodząca do obróbki metali skrawaniem - MULTIBOND-89. Do stosowania przy wierceniu, frezowaniu, gwintowaniu, cięciu i toczeniu. Nakładana pędzlem lub poprzez zanurzenie ostrza w paście. Zwiększa wydajność obróbki i żywotność narzędzia tnącego. Nie spływa.

  11,07 zł

  9,00 zł netto

  Dostępny produkt z innymi opcjami
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Compare