Menu

Kategorie

Lista produktów producenta: Selena (Tytan)

Selena (Tytan) operuje na rynkach międzynarodowych produkując i dostarczając profesjonalnym wykonawcom i indywidualnym użytkownikom szeroką gamę chemii budowlanej. Nasza oferta to m.in. piany poliuretanowe, kleje, uszczelniacze i systemy ociepleń budynków.

Selena (Tytan) powstała w Polsce w 1992 roku, a budowane od tego czasu doświadczenie dzieli między cztery kontynenty, kilkadziesiąt państw i szereg obszarów działalności. Jesteśmy jednym z trzech największych producentów piany poliuretanowej na świecie. Globalne doświadczenia - zdobyte na zróżnicowanych rynkach lokalnych - pozwalają nam na stałe poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • NOEM ELECTRO PROTECTOR 4W1
  średnia ocen: 4,43   |   oddane głosy: 108

  Ekran NoEM ekranuje i pochłania nawet 99% szkodliwego promieniowania w zakresie niskich częstotliwości, nie zakłócając przy tym działania sieci komórkowej i Wi-Fi. NoEM to komfort i wygoda użytkowania – działa już po nałożeniu jednej warstwy, zapewnia kryjący i estetyczny efekt, a dzięki białej barwie idealnie nadaje się jako podkład pod farby dekoracyjne.

  115,00 zł
  93,50 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
 • TYTAN Professional IS13 szybki klej do...
  średnia ocen: 3,47   |   oddane głosy: 15

  TYTAN Professional IS13 szybki klej do styropianu jest dedykowany do montażu płyt izolacyjnych w systemach ociepleń TYTAN. Wyjątkowo gęsta formuła zapewnia szybki chwyt początkowy, precyzyjną pracę z płytą oraz silną przyczepność do klejonej powierzchni.

  35,00 zł
  28,46 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
 • TYTAN Professional IS13 szybki klej do...
  średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

  Karton 12 szt. TYTAN Professional IS13 szybki klej do styropianu jest dedykowany do montażu płyt izolacyjnych w systemach ociepleń TYTAN. Wyjątkowo gęsta formuła zapewnia szybki chwyt początkowy, precyzyjną pracę z płytą oraz silną przyczepność do klejonej powierzchni.

  408,00 zł
  331,71 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Compare