Menu

Uszczelniacze poliuretanowe

Uszczelniacze poliuretanowe

Uszczelniacze poliuretanowe trwale elastyczne, do zastosowań budowlanych i przemysłowych. Odporne na działanie wielu paliw, olejów mineralnych, tłuszczów. Posiadają wyższą elastyczność od uszczelniaczy SMP i silikonowych. Stosowane jako uszczelnienia, dylatacji budowlanych, połączeń zabudowach samochodowych oraz przy budowie kontenerów. Większoś...

Uszczelniacze poliuretanowe trwale elastyczne, do zastosowań budowlanych i przemysłowych. Odporne na działanie wielu paliw, olejów mineralnych, tłuszczów. Posiadają wyższą elastyczność od uszczelniaczy SMP i silikonowych. Stosowane jako uszczelnienia, dylatacji budowlanych, połączeń zabudowach samochodowych oraz przy budowie kontenerów. Większość uszczelniaczy poliuretanowych posiada niską odporność na UV, można je malować większością farb. Uszczelniacze poliuretanowe są substancjami jednoskładnikowymi, wiążącymi z wilgocią z powietrza. 

Więcej

Uszczelniacze poliuretanowe Jest 10 produktów.

 • TYTAN Professional IS13 szybki klej do...
  średnia ocen: 3,47   |   oddane głosy: 15

  TYTAN Professional IS13 szybki klej do styropianu jest dedykowany do montażu płyt izolacyjnych w systemach ociepleń TYTAN. Wyjątkowo gęsta formuła zapewnia szybki chwyt początkowy, precyzyjną pracę z płytą oraz silną przyczepność do klejonej powierzchni.

  35,00 zł
  28,46 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
 • Den Braven TECTANE 2050 - klej i...
  średnia ocen: 4,75   |   oddane głosy: 16

  Den Braven TECTANE 2050 klej i uszczelniacz poliuretanowy - elastyczne uszczelnianie i klejenie konstrukcji stalowych. Technika wentylacyjna, klimatyzacyjna, hale magazynowe, silosy, kontenery, zbiorniki i konstrukcje podobnego typu. Dylatacje pionowe i poziome, fasadowe lub posadzkowe.

  23,37 zł
  19,00 zł netto
 • BOSTIK 2637 - Poliuretanowy uszczelniacz...
  średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

  Poliuretanowy uszczelniacz dylatacji BOSTIK 2637 nadaje się do fug złącznych i dylatacyjnych. głównie do wykonywania fug w budownictwie lądowym nadziemnym; fugi wg DIN 18540 - Fdo stosowania w całym obszarze budynku, np. oknach, drzwiachdo uszczelniania konstrukcji drewnianych i metalowychdo wykonywania uszczelnień części dachowej budynku

  29,52 zł
  24,00 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
 • 750 ml 36,90 zł
  Dodaj
  Torggler High Tack wodoodporny klej...
  średnia ocen: 4,50   |   oddane głosy: 4

  Torggler High Tack jest jednoskładnikowym, wodoodpornym, wytrzymałym klejem poliuretanowym do precyzyjnego klejenia bloczków ściennych, paneli izolacyjnych oraz uszczelniania studzienek i kanałów wodnych.

  36,90 zł
  30,00 zł netto
  W magazynie
 • 750 ml 38,62 zł
  Dodaj
  Hanno Brunnenschaum wodoszczelna pianka...
  średnia ocen: 3,80   |   oddane głosy: 5

  Hanno Brunnenschaum wodoszczelna pianka poliuretanowa przeznaczona do uszczelniania przejść rurowych, rurociągów, kręgów, włazów, pokryw - studni, studzienek i przydomowych szamb. Odporna na działanie wody, fekaliów i bakterii gnilnych.

  38,62 zł
  31,40 zł netto
  W magazynie
 • 750 ml 18,90 zł
  Dodaj
  Zettex Pu Foam HH piana do uszczelniania i...
  średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

  Zettex Pu Foam HH to trwała, szybkoschnąca jednoelementowa pianka izolacyjna i montażowa, służąca do uszczelniania i wypełniania złączy, pęknięć i połączeń w budownictwie i przemyśle.

  18,90 zł
  15,37 zł netto
  W magazynie
 • 750 ml 18,90 zł
  Dodaj
  Zettex Gunfoam NBS pianka do uszczelniania...
  średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

  Zettex Gunfoam NBS to trwała, szybkoschnąca jednoelementowa pianka izolacyjna i montażowa do uszczelniania i wypełniania złączy, pęknięć i połączeń w budownictwie i przemyśle. Nie zawiera CFC, HCFC i HFC, jest przyjazna dla warstwy ozonowej i nie pogłębia efektu cieplarnianego.

  18,90 zł
  15,37 zł netto
  W magazynie
 • Bostik 5310 PU - masa uszczelniająca na...
  średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

  BOSTIK 5310 PU jest jednoskładnikową masą uszczelniającą na bazie poliuretanu przeznaczoną do oczyszczalni ścieków oraz do instalacji związanych z gnojowicą, silosami fermentacyjnymi, do stosowania w stajniach, oborach itp. 

  71,96 zł
  58,50 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
 • SITOL SCHIUMAPUR HYDRO - wodoszczelna...
  średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

  Produkt jest jednokomponentową, wodoszczelną, wężykową pianką poliuretanową przeznaczoną do łączenia i uszczelniania elementów betonowych, żelbetowych i polimerobetonowych, także pracujących pod ciśnieniem, takich jak studzienki, kręgi betonowe, wanny, zbiorniki, rury, kanały itp. Klasyfikacja ppoż.: B2 wg DIN 4102.

  49,20 zł
  40,00 zł netto
 • TYTAN Professional IS13 szybki klej do...
  średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

  Karton 12 szt. TYTAN Professional IS13 szybki klej do styropianu jest dedykowany do montażu płyt izolacyjnych w systemach ociepleń TYTAN. Wyjątkowo gęsta formuła zapewnia szybki chwyt początkowy, precyzyjną pracę z płytą oraz silną przyczepność do klejonej powierzchni.

  408,00 zł
  331,71 zł netto
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Compare