DESMOSTIK SC-6000 - niepalny klej dwuskładnikowy Powiększ do pełnego rozmiaru

DESMOSTIK SC-6000 - niepalny klej dwuskładnikowy

Klej DESMOSTIK SC-6000 jest roztworem kauczuków polichloroprenowych z  dodatkiem środków modyfikujących w układzie niapalnych rozpuszczalników organicznych. 

Więcej szczegółów

  • 1kg klej + 40g utwardzacz

dostępny

110,70 zł brutto
90,00 zł netto

Zapytaj o produkt

Klej   DESMOSTIK SC-6000 jest    roztworem kauczuków polichloroprenowych z  dodatkiem środków modyfikujących w układzie niapalnych rozpuszczalników organicznych.

ZASTOSOWANIE

Klej DESMOSTIK SC-6000 jest to klej przeznaczony do klejenia gumy z gumą, gumy do metalu,   taśm transportowych itp. w miejscach pożarowo-niebezpiecznych. Sklejone taśmy transportowe mogą być puszczone do ruch już po 2 godzinach przy  czym temperatura taśmy i otoczenia nie może być niższa niż 19oC. Dopuszcza się klejenie trudnościeralnych płyt EUROPAN TPU przy pomocy tego kleju. Stosuje się go z dodatkiem 5 % wagowych utwardzacza izocyjanianowego.

SPOSÓB UŻYCIA

Klej należy przed użyciem dokładnie wymieszać. Kleić z dodatkiem 5% wag. utwardzacza, który należy dodawać bezpośrednio przed użyciem kleju. Czas życia mieszaniny z utwardzaczem do 2 godzin. Klej i materiały łączone podczas klejenia powinny mieć temperaturę pokojową 18 - 25ºC i powinny być suche. Powierzchnie materiałów przed sklejeniem zdrapać papierem ściernym lub przy użyciu szlifierki. Następnie oczyścić z pyłu. Klej nanosić trzykrotnie na obie łączone powierzchnie pędzlem o krótkim i twardym włosiu w odstępach 10 – 30 minut. Nanoszenie kleju powinno odbywać się przez wcieranie  w podłoże. Trzecią warstwę kleju nanosić dla wyrównania powierzchni materiału; warstwa ta powinna wypełnić przestrzeń między splotami tkaniny wzmacniającej oraz pokrywać sploty. Sklejać po upływie 10 - 15 minut od ostatniego nałożenia kleju (warstwa musi być kleista). Po połączeniu sprasować pod ciśnieniem 0,5-0,6 MPa w czasie 5 minut lub młotkować. Sprawność robocza jest uzyskiwana po 2 godzinach, a pełne usieciowanie następuje po upływie 48 godz. od momentu sklejenia.

Czyszczenie:

Resztki produktu/plamy w postaci nieusieciowanej – również na narzędziach pracy - mogą zostać usunięte przy użyciu acetonu, toluenu lub benzyny ekstrakcyjnej i/lub lakowej.

 

WŁAŚCIWOŚCI  FIZYKOMECHANICZNE  KLEJU  I  SPOIN KLEJOWYCH

1. Lepkość  wg Brookfielda

mPa·s

około 2000

2. Zawartość suchej  pozostałości

%

około 15,0

3. Wytrzymałość końcowa spoiny klejowej  na ścinanie

daN/cm2

minimum 30,0

4. Wytrzymałość końcowa spoiny klejowej  na rozwarstwianie

daN/cm

minimum 8,0

5. Odporność  termiczna spoiny klejowej

 

 

do 110oC

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

DESMOSTIK SC-6000 - niepalny klej dwuskładnikowy

DESMOSTIK SC-6000 - niepalny klej dwuskładnikowy

Klej DESMOSTIK SC-6000 jest roztworem kauczuków polichloroprenowych z  dodatkiem środków modyfikujących w układzie niapalnych rozpuszczalników organicznych. 

Napisz swoją recenzję

  • Product Name:DESMOSTIK SC-6000 - niepalny klej dwuskładnikowy
  • By GlossChem
  • Price: 110,70
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Klej  DESMOSTIK SC-6000 jest roztworem kauczuków polichloroprenowych z  dodatkiem środków modyfikujących w układzie niapalnych rozpuszczalników organicznych. 
Path: > > > DESMOSTIK SC-6000 - niepalny klej dwuskładnikowy