Menu

Farby

KEIM Ecosil-ME farba neutralizującymi zapachy +

KEIM Ecosil-ME

2080-01-01

Nowy produkt

KEIM Ecosil-ME jest wysokowartościową, uniwersalną silikatową farbą do wnętrz, zgodnie PNEN 13 300 (spełnia również wymagania normy DIN 18 363, 2.4.1, jako farba dyspersyjno-silikatowa) z właściwościami redukującymi szkodliwe substancje oraz neutralizującymi zapachy.

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

KEIM Ecosil-ME jest odpowiedni w szczególności do ścian wewnętrznych i powierzchni sufitów w pomieszczeniach o bardzo wysokich wymaganiach, np. budynkach użyteczności publicznej, szpitalach, szkołach, biurowcach, restauracjach, hotelach i pomieszczeniach, w których przechowywane są artykuły spożywcze. Podłożem mogą być wszystkie tynki mineralne, beton, płyty gipsowo-kartonowe, tkaniny szklane, a także wytrzymałe, stare powłoki malarskie. Jako warstwę gruntującą do podłoży silnie chłonnych lub piaszczących stosować KEIM Soliprim. Do egalizacji podłoży o różnorodnym stopniu chłonności, jak również na płyty gipsowo-kartonowe zaleca się, jako warstwę podkładową KEIM Grundierweiss. W przypadku powłok kolorowych na powierzchniach płyt gipsowo-kartonowych i podłożach z zaszpachlowaniami konieczne jest nałożenie nierozcieńczonej farby KEIM Grundierweiss jako warstwy podkładowej (w przypadku szczególnie intensywnych kolorów na płytach gipsowokartonowych zamiast KEIM Ecosil-ME stosować KEIM Optil). Nie stosować KEIM Grundierweiss na czystych tynkach gipsowych (P IV a, b i P Va). Nieodpowiednie są powierzchnie z wykwitami solnymi, lakierowane jak również drewno.

  • Wysoka odporność na szorowanie na mokro
  • Działanie fotokatalizacyjne: wspomaga rozkład szkodliwych gazów i zapachów w związki nieszkodliwe jak dwutlenek węgla czy woda
  • Działanie antybakteryjne
  • Odporny na środki dezynfekcyjne
  • Odpowiedni dla alergików
  • Nie zawiera rozpuszczalników
  • Nie zawiera środków zmiękczających
  • Nieszkodliwy dla art. spoŜywczych
  • Łatwy w aplikacji
  • Wysokie właściwości kryjące
  • Niepalny (wg DIN 4102-A2)
  • Odporny na pleśń

Kolory

Biały i odcienie wg KEIM Palette Exclusiv (z wyjątkiem 9001 do 9010). Barwienie koncentratami farb KEIM. 

Zużycie

(dla podwójnej warstwy)
ok. 0,25 l/m2 KEIM Ecosil-ME.
ok. 0,02 l/m2 KEIM Spezial-Fixativ.
Podana ilość jest wartością szacunkową. Dokładne wartości należy ustalić wyłącznie na danym obiekcie poprzez nałożenie warstw próbnych.

KEIM Ecosil-ME

Karta techniczna KEIM Ecosil-ME

Pliki do pobrania (0)

Napisz opinię

KEIM Ecosil-ME

KEIM Ecosil-ME

KEIM Ecosil-ME jest wysokowartościową, uniwersalną silikatową farbą do wnętrz, zgodnie PNEN 13 300 (spełnia również wymagania normy DIN 18 363, 2.4.1, jako farba dyspersyjno-silikatowa) z właściwościami redukującymi szkodliwe substancje oraz neutralizującymi zapachy.

2 produktów w kategorii:

NOEM ELECTRO PROTECTOR 4W1
115,00 zł

Ekran NoEM ekranuje i pochłania nawet 99% szkodliwego...

Bostik Isolant Thermique - wewnętrzna izolacja termiczna
243,54 zł

Bostik Isolant Thermique jest...

Compare