Menu

Zobacz nasze AukcjeLista produktów producenta: Hey'Di

Hey'di rozpoczęła działalność w 1968 roku. Początkowy asortyment zawierał przede wszystkim wodoodporną powłokę do ochrony  betonu.

Hey'di rozpoczęła działalność w 1968 roku. Początkowy asortyment zawierał przede wszystkim wodoodporną powłokę do ochrony  betonu, później ciągły aktywny rozwój produktów doprowadziły do wprowadzenia ​​asortymentu, który obejmuje produkty na bazie cementu: tynki dekoracyjne, tynki i podkłady, kleje, uszczelniacze, systemy membranowe i wiele produktów specjalistycznych do różnych zastosowań w budownictwie.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Opakowanie: 7 kg 172,00 zł
  Opakowanie: 14 kg 344,00 zł

  Uszczelniacz uniwersalny - Bostik - Hey'Di Aqua Blocker jest niezawierającym rozpuszczalnika, izocjantów i bitumów uszczelnieniem budowlanym przeciw wilgotnym podłożom i podnoszącą się wodą. Po wyschnięciu nieprzepuszczalny, wypełniający szczeliny i trwały przeciw naturalnym wodom gruntowym agresywnym na beton.

  172,00 zł

  139,84 zł netto

  W magazynie
 • Uszczelnienie dachów płaskich - Bostik - Hey'Di Aqua Blocker Liquid jest niezawierającym rozpuszczalnika, izocjantów i bitumów uszczelnieniem budowlanym przeciw wilgotnym podłożom i podnoszącą się wodą. Po wyschnięciu nieprzepuszczalny, wypełniający szczeliny i trwały.

  178,20 zł

  144,88 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
 • HEY'DI Elastic to wysokiej jakości uniwersalna masa uszczelniająca do fug, nadająca się do nanoszenia szpachlą. Można ją nanosić wszędzie tam, gdzie należĪy elastycznie połączyć poziome lub pionowe fugi dylatacyjne.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Compare