Menu

Żywice poliestrowe

Katalog

Włączone filtry:
  Opakowanie
  Żywice poliestrowe
  Żywice poliestrowe – grupa żywic syntetycznych, których głównym składnikiem są różnego rodzaju poliestry. Najczęściej spotykane są dwuskładnikowe nienasycone żywice poliestrowe, w których proces sieciowania zachodzi w temperaturze pokojowej i jest oparty na rodnikowo inicjowanej reakcji między wiązaniami wielokrotnymi węgiel-węgiel występującymi...
  Żywice poliestrowe – grupa żywic syntetycznych, których głównym składnikiem są różnego rodzaju poliestry. Najczęściej spotykane są dwuskładnikowe nienasycone żywice poliestrowe, w których proces sieciowania zachodzi w temperaturze pokojowej i jest oparty na rodnikowo inicjowanej reakcji między wiązaniami wielokrotnymi węgiel-węgiel występującymi w strukturze tych substancji. Nienasycone żywice poliestrowe służą m.in. do ręcznego laminowania. Są też stosowane jako składniki kitów, szpachli, klejów, mieszanek do formowania wytłoczek i mieszanek, z których formuje się elementy galanterii przez sieciowanie w formach.(wikipedia)
  Więcej

  Żywice poliestrowe Jest 1 produkt.

  • 1 kg 89,15 zł
   Dodaj
   Nibosan UP 50 do renowacji jastrychów
   średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0

   Dwuskładnikowa płynna żywica - Nibosan UP 50 służy do renowacji jastrychów przed pracami szpachlowymi i klejeniem. Stosowana do klejenia listew, profili metalowych, kamienia naturalnego i sztucznego.

   89,15 zł
   72,48 zł netto
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Compare