Menu

Lista produktów producenta: Simson

Simson - kleje i uszczelniacze powstał w 1881 roku w Holandii, jest konsekwentnym liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii i od 1994 roku skupił się na klejach i uszczelniaczach SMP.

Simson - kleje i uszczelniacze powstał w 1881 roku w Holandii, jest konsekwentnym liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii i  od 1994 roku skupił się na klejach i uszczelniaczach SMP. Marka wyraźnie tworzy odrębny profil dla siebie, oferując rozwiązywania dla wymagających aplikacji wymaganych przez klientów. Produkty oparte na technologii SMP są łatwe w użyciu i przyjazne dla środowiska, te cechy w połączeniu z wyższą wydajność dzięki mniejszej obróbki wstępnej.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Klej do płyt HPL, TRESPA, Abet - Simson Panel Tack jest  bardzo  elastycznym klejem na  bazie MS Polymer, utwardzającym sie pod wpływem wilgoci atmosferycznej.

  47,91 zł

  38,95 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
 • Klej do płyt Euronit, Cembrit, SVK - Simson Panel Tack HM jest elastycznym klejem na bazie MS Polymer, utwardzającym sie pod wpływem wilgoci atmosferycznej i służy do klejenia płyt elewacyjnych z fibrocementu jak i multiplexu.

  47,91 zł

  38,95 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
 • Simson Rockpanel Tack jest bardzo elastycznym klejem na bazie MS polymerów, utworzonym specjalnie do klejenia paneli Rockpanel. Rockpanel nie zawiera rozpuszczalników ani izocjanów.

  85,08 zł

  69,17 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
 • Simson Rockpanel Tack jest bardzo elastycznym klejem na bazie MS polymerów, utworzonym specjalnie do klejenia paneli Rockpanel. Rockpanel nie zawiera rozpuszczalników ani izocjanów.

  91,43 zł

  74,33 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
 • Simson Top jest jednokomponentowym poliuretanowym klejem do wełny mineralnej, styropapy oraz innych izolacji termicznych na dachach płaskich. Używanie Simson Top całkowicie eliminuje mocowanie mechaniczne (dziurawienie podłoża), które jest przyczyną powstawania mostków termicznych.

  215,00 zł

  174,80 zł netto

  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Compare